Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy v Black Shark

22. 3. 2008

poznámka NK: Gene, Paul, Ace, Peter, Neil Bogart, Joyce Bogartová, Bill Aucoin a Sean Delaney hrají sami sebe, tudíž u jejich jmen v závorce žádná nejsou. Pokud není v závorce jméno u ostatních postav, znamená to, že autorky pro ně ještě nevybraly vhodného představitele :-P

BLACK SHARK CHARACTERS LIST


 

Will Shark   (Shaina Twain)

Sólová kytaristka, přijíždí do New Yorku v roce 1974, zamiluje se do sólového kytaristy KISS, Ace Frehleyho a spolu tvoří báječný pár po mnoho let. Jsou známí svou neustálou chutí na sex a hlasitým projevováním vášně při této činnosti. Will je krásná, inteligentní, milá a sympaticky praštěná.

                  

Andrea Sutton   (Natalie Imbruglia)

V BS hraje doprovodnou kytaru, v mládí studovala na prestižní Newyorské střední sportovní škole, kde hrála basketbal. Will byla kdysi její spolužačka na základce a znovu se setkají v roce 1974 na koncertě KISS, kde Andy potkává svou lásku Paula Stanleyho. Andy je opatrnější povahy, je atraktivní, velmi chytrá a v okruhu svých přátel otevřená a skvělá dívka. Na druhé straně má sklony k občasné náladovosti a depresím.

 

Nicole Knight   (Andrea Corr)           

Baskytaristka. V jejím mládí jí zemřel otec, kterého měla strašně ráda a to ji poznamenalo v tom slova smyslu, že se rozhodla být slavná za každou cenu. Je velmi atraktivní, čehož nejdříve využívá k tomu aby si „užívala života,“  ale náhlá láska k Paulovi ji neuvěřitelně změní, zvlášť když je později opětována. Nicole je sympatická, přátelská, veselá a inteligentní, i když je občas sobecká a trochu líná.

 

Lydia Criss   (Sandra Bullock)

Bubenice, starší sestra Will, která se v mládí provdala za Petera Crisse. Právě u ní Will zpočátku bydlí, než si s Acem zařídí vlastní bydlení. Lydia je nejstarší z kapely, neutrální článek BS, hádkám se vyhýbá, pokud nejde o jejího manžela, nebo o Will. Její scény kvůli alkoholu s Peterem jsou důležitou součástí knihy. Nakonec se v roce 1979 s Peterem rozvádí a později jako první odchází z kapely.                   

-----------------

Ace Frehley             

Sólový kytarista KISS, miluje Will. Je praštěný, vtipný, zábavný, milující, má rád alkohol, rychlou jízdu autem, sex a bláznivé věci.  S Will tvoří opravdu sehraný pár po všech stránkách. Později bojuje se závislostí na alkoholu.

 

Paul Stanley                

V BS hlavní Casanova. Charismatický, přitažlivý, inteligentní, milý a neuvěřitelně sexy muž si je svých předností plně vědom. Rád flirtuje se ženami a Nikyna náklonnost mu je silně po chuti. Z flirtování se ale stává láska, jejíž intenziita samotného Paula překvapí…ale má strach přiznat se Andy. Někdy je ješitný a samolibý, ale jinak skvělý muž.

 

Peter Criss  

Bubeník KISS, manžel Lydie. Přitahuje ho násilí, alkohol a rychlá jízda autem. S Acem jsou nejlepší přátelé. Přes jeho špatné stránky dokáže být Lydii milujícím manželem, i když jen někdy.

                 

Gene Simmons    

Baskytarista KISS, jeden čas chodí s Niky a také s Andyinou sestrou Alyssou. Šovinista, sobec, egoista, někdy zábavný, jindy na zabití, milovník blondýnek. Není si zrovna moc nakloněn s Acem, ale s Paulem jsou nejlepší přátelé.

------------------

Kevin O´Donnell   (Larry Birkhead)

Producent alb Keep Rockin´, Sharks Attack a nejslavnějšího Delayed. Miloval Nicole, ale ona jeho city nikdy neopětovala. Zemřel při tragické dopravní nehodě v roce 1978.

     

Neil Bogart

Prezident firmy Casablanca records u které vydaly BS všechny svoje desky. Muž, který dal BS šanci prorazit.

 

Joyce Bogartová

Manželka Neila Bogarta

           

Bill Aucoin

Manažer BS a KISS. O kariéru BS se staral od začátku do konce. Žil se Seanem Delaneyem.    

           

Sean Delaney

Partner Billa Aucoina, pomáhal KISS v jejich kariéře mnoha různými způsoby choreografem počínaje a producentem konče. Byl to cestovní manažer BS na několika turné.    

           

Joseph „Senior“ Wilson

První cestovní manažer BS. Starý, ošklivý, staromódní se starosvětskými názory. Při prvním turné mu BS dělaly naschvály a vymyslely pro něj posměšnou přezdívku Senior i protestsong. Naposledy se setkává s Will a Niky v říjnu 76, kdy mu udělají poslední naschvál- pošlou na něj hordu lehkých děv.

 

Margharette „Mrs. Senior“ Wilson

Manželka Seniora, takzvaná paní Seniorová. V knize se s ní setkáte pouze nakrátko v jedné části, kdy přistihne svého manžela v baru obklopeného prostitutkami a udělá mu scénu, přestože on je v tom zcela nevinně a akci naplánovala Will a Niky.

   

Luke Harris   (David Boreanaz)

Věrný člen technického personálu, poté dokonce vedoucí bedňáků BS. Miluje Andy. Když se Andy dozvídá o poměru Niky a Paula, utíká k Lukovi a začnou spolu žít, posléze se berou a zakládají rodinu.

 

Jason Colloway

Člen technického personálu, na chvíli se stává Nikyným alibi, když předstírá, že s ní chodí, zatímco ona má poměr s Paulem.

 

George Watson

Člen technického personálu

 

Tony Manero

Člen technického personálu

 

Rick Randall

Vedoucí technického personálu BS na prvním turné.

 

Nicholas Parker   (Paolo Nutini)

Pizzaboy, v knize se s ním můžete setkat na několika místech. Na začátku pouze flirtuje s Nicole, ale jeho hlavní chvíle přichází o jejích narozeninách, kdy je pověřen doručením pizz na narozeninovou party KISS a BS a vyspí se s Andy, načež poskytuje novinám interview plné lživých informací. Nakonec přiznává, že lhal a udělal to proto, že se do Andy zamiloval.

 

Ashley Smoke

Nikyn nedokončený flirt z jedné večeře v pizzerii, později režisér všech klipů BS.

 

The Runaways   (Joan Jett, Lita Ford, Sandy West, Vicki Blue)

Hlavní kapela na prvním turné BS. Jejich hlavní kytaristka Joan si s BS zrovna nepadla do oka.

 

Robert

Reportér časopisu Rolling Stone, seznamuje se s BS na palubě letadla v roce 1975, nechává se přesvědčit, aby se na koncert BS šel podívat. Zpočátku nepříjemný, potom se uklidnil.

 

Ilja

Spolusedící Andy na palubě letadla do Kansasu, milý a sympatický Rus, o němž Andy zjišťuje, že je to homosexuál. Občas si telefonují, stávají se přáteli.

 

Joe

Spolusedící Niky při tom samém letu, obtloustlý, zpocený a vlezlý pětatřicátník s neustálým sklonem k aktivnímu hovoru.

 

James Knight

Otec Niky, umírá na rakovinu plic. Býval uznávaným kytaristou, ale nikdy to nedotáhl tak vysoko jak mohl. Niky ho měla neuvěřitelně ráda, znamenal pro ni moc.

 

Chris Knight   (Zac Efron)

Nikyn o sedm let mladší bratr, někdy milovaný, někdy otravný. Ve svých patnácti se platonicky zamilovává do Will, jeho láska mu vydrží do sedmnácti let. Na svou slavnou sestru je velice pyšný.

 

Ladine Knight   (J.K.Rowling)

Nikyna matka, se kterou se někdy Niky hádá, jindy jsou jako bláznivé sestry. Po manželově smrti si Ladine bere Matta Walkera a stěhují se z New Yorku do New Jersey.

 

Matt Walker   (Nicholas Rogers)

Nikyn otčím. Nebyli si vzájemně moc nakloněni, i když se někdy našly chvilky, kdy se měli rádi. Matt neustále znevažuje Nikynu kariéru, je toho názoru, že by měla zůstat doma a mít děti. Tepve když vidí, čeho jeho nevlastní dcera dosáhla, začíná si jí vážit.

 

Alyssa-Emma Sutton   (Alyssa Milano)

Andyina o rok mladší sestra, je si blízká s kámoškami svojí sestry, skvělá, milá a inteligentní holka. Jednu dobu chodí s Genem – k nelibosti svojí sestry.

 

Andrea Sutton   (Enya)

Andyina matka, zoologička, báječná žena, kterou má rád snad každý. A kdo ne, tak je blázen.

 

Tyler Sutton   (Richard Gere)

Andyin otec, veterinář. S Andreou jim to vydrželo po mnoho let a na své dvě dcery je Tyler velice pyšný.

 

Kevin Shark

Willin otec, podnikatel. I on je na své dcery velmi pyšný, i když se někdy diví, že si vzaly rockové hvězdy a samy se jimi staly.

 

Angie Shark

Willina matka, právnička. Když zjišťuje, že její první dcera Lydia se vdala, aniž by o tom někomu řekla, přestává se k ní na někoik let znát, potom se ale usmíří.

 

Danny Zucco   (John Travolta)

Na střední škole frajírek, Casanova, průšvihář a Nikyn první kluk. O mnoho let později advokát a když se s Niky náhodou opět potká, zase mezi nimi přeskočí jiskra a dávají se dohromady, posléze se berou. I když Danny ví od začátku, že Jimmy-Paul není jeho syn, uznává ho za svého. Nicole velice miluje.

 

Terry Rogers   (Giuseppe Andrews)

Kapelník Nikyny první kapely na střední. Jeho hlavní znaky: ofina spadající přes tvář, proužkované tričko, džíny a mandlové oči. Niky potom zjišťuje, že Terry je homosexuál, ale stejně je pro ni jeden z nejbližších lidí na střední.

 

Trick

Sólový kytarista Nikyny první kapely, rebel neustále žvýkající žvýkačku.

 

Tommy

Bubeník Nikyny první kapely, po rozchodu s Dannym se s ním na chvíli dává dohromady.

 

Sandy

Nikyna nejlepší kámoška na střední, blondýna s fialovým proužkem ve vlasech neustále debatující o opačném pohlaví.

 

Diego Cortéz

Hispánský šofér, jehož hlavní úloha je v části kdy Will, Andy a Niky přijíždějí na dovolenou do L.A. Diego jede po Niky, ta si z něj pouze dělá legraci. Při turné Delayed si na jednu noc padnou do oka s Lydiou.